Sandıklıspor-Kırıkkkale Büyük Anadoluspor maçını atlarla izlemeye geldiler!

Sandıklıspor-Kırıkkkale Büyük Anadoluspor maçını atlarla izlemeye geldiler!

Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesindeki Rahman Atlı Spor Kulübü üyeler, hafta sonu oynanan Sandıklıspor-Kırıkkkale Büyük Anadoluspor karşılaşmasını atlarla izlemeye gelenler ilginç görüntülere neden oldu.

Haberin Tarihi: 23 Kasım 2018 - Okunma Sayısı:175 defa okundu.

Afyonkarahisarın Sandıklı ilçesindeki Rahman Atlı Spor Kulübü üyeler, hafta sonu oynanan Sandıklıspor-Kırıkkkale Büyük Anadoluspor maçını izlemeye atlar ile geldiler.

Bölgesel Amatör Lig 6. Grupta mücadele eden Sandıklıspor hafta sonu sahasında Kırıkkkale Büyük Anadolusporu ağırladı. Karşılaşma 1-1 berabere tamamlandı. Karşılaşmaya izlemek ve Sandıklıspora destek vermek için Rahvan Atlı Spor Kulüp üyeleri ise atlar üzerinde stada geldiler. Maç öncesi stat önünde üzerinde “Rahvan Atlı Spor Kulübü olarak Sandıklı Sporumuza başarılar dileriz” yazan pankart açan kulüp üyeleri Sandıklıspor maçını izleyerek destek verdiler. Stadın yanına atlarını bırakan kulüp üyeleri, maç tamamlandığında da atlarına binerek stattan ayrıldı.

Kulüp üyelerinden Yunus Aslan, “İlçemizde kulübümüzü yeni kurduk. Sandıklısporumuza destek vermek için maça geldik. Her türlü sporun ve sporcunun yanındayız. İlçemizde ilerleyen günlerde cirit, rahvan at yarışı düzenleyeceğiz” dedi

kaynak:afyongazete

Yorum Kapalıdır.